Alçı Levhaları
ALLEV beyazı, bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan yapımında kullanılan alçı levhadır.ALLEV beyazının çekirdeği, levhaya hafiflik, sertlik, dayanım ve işlenebilirlik sağlayan, yüksek saflıkta doğal alçı taşından oluşur. ALLEV beyazının her iki yüzü, levhaya esneklik ve yüksek dayanım sağlayan özel karton ile kaplıdır.ALLEV beyazı uygulaması, hızlı ve kolay olduğundan işçilik ve zamandan tasarruf sağlar, inşaat maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.ALLEV beyazı ile yapılan duvar ve asma tavanlar, hafif, esnek ve deprem açısından güvenli olur.
ALLEV yeşili, su ve neme karşı dayanım istenilen yerlerde bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan yapımında kullanılan alçı levhadır.ALLEV yeşilinin çekirdeği, su ve neme karşı dayanım için su itici katkılarla güçlendirilmiştir. ALLEV yeşilinin her iki yüzü, levhaya esneklik ve yüksek dayanım sağlayan özel karton ile kaplıdır.ALLEV yeşili, banyo, tuvalet, mutfak, yemekhane ve çatı arasında belirli bir süre su ve neme maruz kalabilen alçı levhadır.ALLEV yeşili, fayans ve seramik gibi malzemelerle kaplanabilir.
ALLEV beyazı 4x4 'deki esas buluş alçı levhanın pahsız olan kısa kenarlarında da pah olmasıdır.Kısa kenarlarda ki bu pahlar alçı levhanın arka yüzeyine, özel bir teknoloji ile gizlenmiştir.Bu teknolojiyi görünebilir hale getirmek sizin elinizde.
ALLEV beyazı 4x4, bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan yapımında kullanılan alçı levhadır.
ALLEV beyazı 4x4'ün çekirdeği, alçı levhaya hafiflik, sertlik, dayanım ve işlenebilirlik sağlayan, yüksek saflıkta doğal alçı taşından oluşur.
ALLEV beyazı 4x4 ile alçı levha kısa kenarlarda pah açmaya gerek kalmaz.
ALLEV beyazı 4x4 ile yekpare yüzeyler elde edilir.
 

Yahyakemal Mah. Keçi deresi Cad. No:60 Kagıthane / İSTANBUL - kamurancarkanat@gmail.com - carkanat@bayi.dalsan.net

Tel. ve Fax : 0212 268 49 18 Cep: 0533 348 70 90

© 2010, Kamuran CARKANAT Tüm hakları saklıdır.