Yapı Alçıları
ADERTEK alçı levha, EPS (genleştirilmiş polistren), XPS( haddelenmiş polistren), mineral yünler (camyünü, taşyünü) ve yalıtımlı kompozit panelleri; tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. yüzeylere yapıştırmada kullanılan yapı alçısıdır.
Hacim kaybının en aza indirilmek istendiği yapıştırma uygulamaları için en uygun malzemedir.Nefes alan bir malzeme olduğundan nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur. Yüksek aderansa sahiptir. Donma sonrası, dayanımı çok hızlı artar.
ALLEV alçı levha ek yerlerinde, derz bandıyla birlikte kullanılan dolgu alçısıdır.Kullanıcıya sürüm kolaylığı sağlar.Bünyesinde bulunan özel katkı maddeleri, DERZTEK harç suyunun levha yüzeyince emilmesini geciktirir. Dolgu işlevinin yanı sıra, özel tane dağılımından dolayı pürüzsüz bir yüzey oluşturur.Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. • Nefes alan bir malzeme olduğundan nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.Esneme özelliğine sahip olduğundan derzlerde çatlama yapmaz. Uygulandığı yüzeyin yekpare çalışmasını sağlar.
Kartonpiyer, göbek, niş-söve, aplik ve heykel gibi dekoratif malzemelerin yapımında kullanılan yapı alçısıdır.KARTEK, gerek kartonpiyer dökümünde, gerekse kartonpiyer yapıştırmasında kullanılır.Kolay karıştırılır.Nefes alan bir malzeme olduğundan nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.Yüksek dayanım ve yüzey sertliğine sahiptir.İnce taneli olmasından dolayı pürüzsüz bir döküm yüzeyi oluşturur.

 

 

Yahyakemal Mah. Keçi deresi Cad. No:60 Kagıthane / İSTANBUL - kamurancarkanat@gmail.com - carkanat@bayi.dalsan.net

Tel. ve Fax : 0212 268 49 18 Cep: 0533 348 70 90

© 2010, Kamuran CARKANAT Tüm hakları saklıdır.