Yapı Alçıları
Yüksek yapışma özelliğine sahip, boya altı son kat perdah alçısıdır.SATENTEK, gerek SIVATEK ile sıvanmış alçı yüzeyleri üzerine, gerekse ALLEV alçı levha yüzeyleri üzerine uygulanabilir.Uzun kullanım süresi rahat ve firesiz uygulamaya olanak sağlar.Bünyesinde bulunan özel katkı maddeleri SATENTEK harç suyunun mevcut zemin tarafından emilmesini geciktirir.Macun kıvamındadır. Kolay uygulanır.Nefes alan bir malzeme olduğundan nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.Özel tane dağılımı sayesinde sert ve pürüzsüz bir yüzey oluşturur.
Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır sıvadır.Uzun kullanım süresi rahat ve firesiz uygulamaya olanak sağlar.Donma süresi boyunca uygulandığı yüzeylerde akma ve yığılma yapmaz.Yüksek dayanım, yüzey sertliği ve yapışma özelliğine sahiptir.Nefes alan bir malzeme olduğundan, nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.Yanmaz bir malzemedir. Bünyesindeki sudan dolayı yangın geciktirici özelliğe sahiptir.
Torbalanmış alçı bazlı hazır makine sıvasıdır.Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanır.Tek katta, üzerine uygulandığı yüzeyi boyaya hazır duruma getirir. Saten perdah alçısı gerektirmez. Pencere ve kapı alınları gibi detaylarda el karışımı ile sorunsuz olarak uygulanabilir.Yüksek yüzey sertliğine ve parlak bir görünüme sahiptir.Nefes alan bir malzeme olduğundan nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.Yanmaz bir malzemedir. Bünyesindeki sudan dolayı yangın geciktirici özelliğe sahiptir.
 

Yahyakemal Mah. Keçi deresi Cad. No:60 Kagıthane / İSTANBUL - kamurancarkanat@gmail.com - carkanat@bayi.dalsan.net

Tel. ve Fax : 0212 268 49 18 Cep: 0533 348 70 90

© 2010, Kamuran CARKANAT Tüm hakları saklıdır.